wCentrum | Film animowany
4681
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4681,qode-core-1.0.3,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,brick child-child-ver-1.0.0,brick-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,paspartu_enabled,grid_1300,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Film animowany

Film animowany

Prowadząca: Elwira Kańczugowska

Czas trwania zajęć: 2 h

Ilość zajęć: 8 spotkań (2 miesiące), raz na tydzień (np. poniedziałek 17.00 – 19.00)

 

Liczba uczestników: max. 10 osób

Wiek uczestników: 8-12 lat

Cena: 400 zł za cykl zajęć

 

Proponowany program: Stop Motion Pro, Monkey Jam, Corel Video Studio

 

Opis zajęć: Film animowany to zajęcia dla dzieci i młodzieży interesujących się kreskówkami, filmem, komiksami i komputerami. Rozwijają zmysł artystyczny, umiejętność budowania historii, kształtują cierpliwość, precyzję i logiczne myślenie.

 

Program: Podczas zajęć stworzymy własne filmy animowane metodami tradycyjnymi, 2d. Uczestnicy będą pracować samodzielnie i w grupach przy stanowiskach animacyjnych, gdzie będą komputery, małe kamery oraz materiały plastyczne. Stworzymy plany filmowe, ułożymy historie, przygotujemy rekwizyty i zanimujemy nasze pomysły. Zdobędziemy praktyczne umiejętności techniczne podczas produkcji nad filmem przez podkładanie dźwięku, montaż i wstawianie dodatkowych napisów i efektów. Na koniec przewidziany jest otwarty pokaz filmów.

Zapisz się !